KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15967252
nr 1596 7252
Svenerik Jakobsson
(f. 1934), Sverige
Etsning, "Långt borta o nära". Signerad, numrerad 6/50, bladets mått: 29x26 cm
Svenerik Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1934 i Åre.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:28:03
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
Svenerik Jakobsson
Läs mer om Svenerik Jakobsson